UP Printers 3D by Solveere

Pierwsze w pełni intuicyjne drukarki 3D dla edukacji, biura oraz domu. Ich największymi zaletami są prostota obsługi i desktopowe gabaryty. Dzięki systemowi automatycznej kalibracji, możesz rozpocząć swój pierwszy wydruk 3D już w kilka minut po rozpakowaniu urządzenia. Dzięki dedykowanemu programowi dołączonemu do drukarki jej obsługa jest naprawdę prosta. 

 

Niewielka waga

Drukarki UPPRINTERS by SOLVEERE charakteryzują się kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą. Najmniejsza z serii UP MINI waży jedynie 6 kg, przy czym jej obszar roboczy wynosi aż 120 x 120 x 120 mm.

 

Duże możliwości

Największa z serii drukarka UP BOX charakteryzuje się największym obszarem roboczym w tej klasie urządzeń 255 x 205 x 205 mm.

 

Wysoka jakość wydruku

Drukarki obsługują włókna PLA oraz ABS (1,75 mm) i drukują z dokładnością nawet do 0,1 mm.

 

Niewielkie koszty

Drukarki wykorzystują bardzo wytrzymałe, a jednocześnie niedrogie materiały. Dzięki temu nie musisz martwić się o koszty wytwarzanych modeli i prototypów.

 

Wydruk kolorowy

Materiały robocze produkowane są aż w 8 kolorach:

ABS (biały, czarny, niebieski, zielony, czerwony, żółty)

PLA (szary, niebieski, zielony, biały, czarny, naturalny)

 

Cicha praca

Działająca drukarka generuje dźwięki na poziomie zaledwie 51 - 55 dB, dzięki czemu może pracować nawet w niewielkim pomieszczeniu i nie będzie to dla nas uciążliwe.

 

Dedykowane oprogramowanie

Do urządzeń dołączony jest specjalny program. Dzięki niemu możesz otwierać pliki zapisane w najpopularniejszych formatach 3D (STL, UP3, UPP) i drukować gotowe modele.

 

Proste podłączanie

Do uruchomienia urządzenia potrzebujesz jedynie gniazdka elektrycznego (110-240 V) oraz portu USB.

 

Jeśli masz problemy z wydrukiem lub z samą drukarka nie krępuj się - zadzwoń do nas lub odwiedź forum UP Printers by Solveere.